O mně

Ahoj,

jmenuji se Lada :). 

Jsem hrozně ráda, že jste zavítali do mého malého norského světa, který jsem si přinesla ve vzpomínkách a barevných listech domů, do Česka. Je prosycenný vůní květin a inspirovaný tou nejkrásnější norskou přírodou, její syrovostí a opravdovostí. Skládá se ze dnů plných smíchu a bzukotu včel, ale i těch zalitých studeným deštěm a hořkými slzami…

Věřím v přítomnost.

Věřím v krásu okamžiku ohraničeného vzplanutím jedné sojové svíčky.

 

Rozhodla jsem se, že se chci o všechny ty emoce z mých každoročních norských dobrodružství podělit s ostatními. Poslat vám tu krásu a vůni v podobě čistě přírodních sojových svíček s bavlněnými knoty, přírodními esenciálními oleji a zdobené norskými květinami a lišejníkem. Tak přišly na svět svíčky Glode Candles, přesně takové, jaké jsem si je vysnila. 

 

Pokud i vám vykouzlí úsměv na tváři a připomenou vám všechny ty krásy světa, budu nesmírně vděčná. Protože přesně proto tu mé svíčky jsou.

 

Pokud se přecejen rozhodnete, že chcete nahlídnout hlouběji do mého mlhou zakrytého světa, budu moc ráda, když mě budete sledovat na Instagramu @glodecandles, díky tomu vám neutečou sezónní limitky ani spousty severských fotografií.

Zpět do obchodu