Jak na svíčky

Jen toužím po troše pozornosti.

  1. Při každém zapálení mě nechte hořet tak dlouho, dokud se jezírko roztaveného vosku nedostane až k okrajům. Pokud hrozí vzplanutí přírodnin, vyndejte je.
  2. Knot je třeba pravidelně zkracovat na cca 3 mm, a to před každým zapálením. Pokud kouřím nebo je plamínek příliš velký a nestálý, uhaste mě a zkraťte knot dříve. Nenechávejte rozpustit veškerý vosk v nádobě a vždy mě pokládejte pouze na nehořlavou rovnou podložku ve větší vzdálenosti od jiného zdroje tepla.
  3. Nemám ráda samotu, proto mě nikdy nenechávejte bez společnosti, která se mi bude věnovat a odežene všemožná nebezpečí jako jsou děti, zvířata či vítr. Vím, že mě budete chtít asi samou láskou sníst, ale nedělejte to, jsem pouze dekoračním předmětem a ráda bych si užívala naše společné chvíle co nejdéle.
  4. Až dohořím, využijte sklenici, jak jen budete chtít, stačí ji vymýt horkou vodou a vytřít hadříkem. Vím, že kreativity máte dostatek, ale řeknu vám tajemství, miluju borůvkovou marmeládu!

 

Dále berte prosím na vědomí

Sojové svíčky Gløde Candles obsahují čistě bavlněné knoty bez přidaných látek. Ovoněné jsou pouze přírodními esenciálními oleji, jejichž použití je považováno za bezpečnější pro naše zdraví. Esenciální oleje mají navíc aromaterapeutické účinky, které syntetické vůně postrádají. Ačkoliv jsou tyto svíčky čistě přírodní, stále obsahují potenciální alergeny, které jsou vypsané u každé vonné kompozice. Z tohoto důvodu svíčky nemůžeme doporučit lidem alergickým na vypsané látky, těhotným a dětem do tří let. 

Zpět do obchodu