ZIMNÍ V KERAMICE

Do minimalistických keramických šálků z tečkované hlíny jsem vám nalila až po okraj kořeněné vůně. S touto svíčkou máte v hrsti teplo krbu i zimní pohodu. Krásné věci netrvají věčně, tak až tahle svíčka skončí ve svíčkovém nebi, doufám, že jí z kalíšku připijete na zdraví dobrou kávou, bude vám vděčná. 

Skladem
Kód: 117
420 Kč

Sojová svíčka ovoněná přírodními esenciálními oleji skořice, hřebíček a badyán, voní teple kořeněně. Kombinace těchto zahřívacích vůní je skvělá pro dlouhé zimní večery i chladná rána. Ozdobena je hřebíčkovými poupaty, vońavými kávovými zrny a semínky amarantu. Každá svíčka je trochu jiná – tak jako nenajdeme dvě stejné květiny ani při ruční tvorbě nevzniknou dva stejné výrobky. Užívejme si pestrost plnými doušky, stačí ji zapálit.

 

Ručně odlévám sojové svíčky do ručně vyrobených keramických pohárků o přibližném objemu 100 ml.

 

 Alergeny, které jsou přirozenou součástí esenciálních olejů: Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Limonene a Linalool. 

Svíčka je opatřena čistě bavlněným knotem, který je potřeba před každým použitím zkrátit na délku 3 mm. Určitě ji nechte vždy hořet tak dlouho, až se roztaví vosk až k okraji nádoby - což bude trvat 2 - 3 hodiny. Odvděčí se vám delší životností i jistějším plamenem. Sojové svíčky obecně hoří až 1,5 × déle než svíčky parafínové, jen si žádají trochu naší pozornosti, ale tu jim lze při jejich kráse jen těžko upřít.  O tom, jak se o sojové svíčky nejlépe starat se dozvíte více v záložce „Jak na svíčky“.

Zpět do obchodu