SEVERSKÝ PODZIM V KERAMICE

Do keramických šálků z hrubé hlíny a hlaďounké glazury jsem vám nalila až po okraj barevného severského podzimu. Autorské kalíšky jsou plné krvavých západů slunce, tak bolestně brzkých, a tak strašně krásných. Nic se totiž nevyrovná pohledům do posledních slunečních paprsků hladící červeně a zlatě zbarvené stráně, jejich urputné přítomnosti a náhlé absenci. Zažehněte zlatou hodinku i u vás doma a ponořte se do melancholických podzimních krás...

Skladem
Kód: 99
470 Kč

Sojová svíčka ovoněná přírodními esenciálními oleji bergamot, pomeranč a pačule, voní citrusově sladce a zároveň zemitě, čímž dokonale připomíná podzim. Ozdobena je směsí červených norských lístků borůvčí, brusnice, vlochyně, vrby bylinné, medvědice, břízy trpasličí a posypaná semínky amarantu. Každá svíčka je trochu jiná – tak jako nenajdeme dvě stejné květiny ani při ruční tvorbě nevzniknou dva stejné výrobky. Užívejme si pestrost plnými doušky, stačí ji zapálit.

 

Ručně odlévám sojové svíčky do ručně vyrobených keramických pohárků o objemu 180 - 210 ml.

 

Alergeny, které jsou přirozenou součástí esenciálních olejů: Citral, Limonene, Linalool, Cinnamaldehyd, Coumarin a Eugenol.

Svíčka je opatřena čistě bavlněným knotem, který je potřeba před každým použitím zkrátit na délku 3 mm. Odvděčí se vám delší životností i jistějším plamenem. Sojové svíčky obecně hoří až 1,5 × déle než svíčky parafínové, jen si žádají trochu naší pozornosti, ale tu jim lze při jejich kráse jen těžko upřít.  O tom, jak se o sojové svíčky nejlépe starat se dozvíte více v záložce „Jak na svíčky“.

Zpět do obchodu