POLÁRNÍ NOC

První námraza zachumlala kopce do třpytivého svetru utkaného z těch nejjemnějších mlh a stříbřitých nitek ledových krystalků. Světlá rána začala být vzácností a tma se s každým dnem rozlézala ve své pochmurnosti po údolích, až přímé sluneční paprsky zcela vyhnala do vrcholků hor. Sílící černota zahalila usínající krajinu, jejíž havraní vlasy jako šediny stáří prokvétaly milionem hvězd. Nastala polární noc.

 

 

Skladem
Kód: 111
440 Kč

Sojová svíčka ovoněná přírodními esenciálními oleji skořice a pomeranč, která voní sladce kořeněně. Vzniklá vonná kompozice je jemná a má díky použitým esenciálním olejům prohřívací účinky. Ozdobena je květy norských silenek a svízele, která svými květy připomíná drobounké hvězdičky, květy jsou doplněny mandarinkovou kůrou a semínky amarantu. Každá svíčka je trochu jiná, tak jako nenajdeme dvě stejné květiny ani při ruční tvorbě nevzniknou dva stejné výrobky a krása přírodních barviv a barev tkví i v jejich nestálosti. Užívejte si pestrost Polární noci plnými doušky, stačí ji zapálit.

 

Ručně odlévám sojové svíčky do patentních sklenic Weck a pro tuto sezónní vůni jsem zvolila neobvyklý tvar “tulip”, díky kterému se vaše společné chvíle při Polární noci ještě protáhnou (při správném zkracování knotu).

 

220 ml - jeden knot pro nekonečně dlouhou záři při Polární noci

 

Alergeny, které jsou přirozenou součástí esenciálních olejů: Benzyl benzoate, Limonene, Cinnamal, Eugenol, Linalool, Citral.

Svíčka je opatřena čistě bavlněným knotem, který je potřeba před každým použitím zkrátit na délku 3 mm, odvděčí se vám delší životností i jistějším plamenem. Sojové svíčky obecně hoří až 1,5 x déle než svíčky parafínové, jen si žádají trochu naší pozornosti, ale tu je jim při jejich kráse těžké upřít.  O tom jak se o sojové svíčky nejlépe starat se dozvíte více v záložce “Jak na svíčky”.

Zpět do obchodu